tutaj.

Ogłaszamy nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 !!!

Karty zgłoszeniowe do przedszkola mogą Państwo pobrać w placówce albo na naszej stronie internetowej.

Kartę zgłoszenia dziecka można pobrać klikając

Karty zgłoszeniowe do klubu mogą Państwo pobrać w placówce albo na naszej stronie internetowej

Konsultacje odbywają się w pierwszy wtorek miesiąca od godz. 8 do 9, lub po uprzednim umówieniu terminu

Od 2014 roku w odpowiedzi na potrzeby dzieci niepełnosprawnych w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia dostosowane do rodzaju niepełnosprawności.

Z dziećmi niepełnosprawnymi pracują specjaliści : logopeda, psycholog, rehabilitant, terapeuta realizując zalecenia zawarte w orzeczeniu do kształcenia specjalnego.

Nie pobieramy opłat za pobyt i terapię dziecka niepełnosprawnego.

Informujemy że od 2017 w budynku przedszkola powstał Klub Malucha

Nasza misja

Głównym celem naszego przedszkola jest: dziecko w przedszkolu ma być szczęśliwe, a przyjazne środowisko ma mu zapewnić odpowiednią edukację, rozwój jego osobowości,  indywidualnych talentów i jak najlepiej przygotować do późniejszego życia.

Odwiedź nas

e-mail: biuro@przedszkole-ekoraj39.pl