Przedszkole "EKORAJ" - Twoje Dziecko zasługuje na Najlepszą Opiekę!
Nasza misja:
W Przedszkolu "EKORAJ" wierzymy, że każde dziecko ma niezwykły potencjał i zasługuje na wsparcie, by rozwijać się w miłym i przyjaznym środowisku. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie różnorodność jest doceniana i celebrowana. Oferujemy pełną gamę usług edukacyjnych i opiekuńczych dla dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD i innymi niepełnosprawnościami.
Dlaczego warto wybrać "EKORAJ"?
Profesjonalna Kadra Specjalistyczna: Nasz zespół składa się z doświadczonych pedagogów, terapeutów zajęciowych, logopedów, psychologów i innych ekspertów w dziedzinie pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami. Wspólnie pracujemy nad rozwojem każdego dziecka, dostosowując metody nauki do jego indywidualnych potrzeb.
Przyjazne Środowisko: Nasze przedszkole jest dostosowane do potrzeb dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. Posiadamy specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia komfortowe i bezpieczne korzystanie z zajęć edukacyjnych i terapeutycznych.
Integracja Społeczna: Wspieramy integrację dzieci, ucząc ich współpracy, empatii i zrozumienia innych. To nie tylko miejsce nauki, ale także rozwijania przyjaźni i budowania relacji z rówieśnikami.
Bogaty Program Edukacyjny: Nasze przedszkole oferuje wszechstronne zajęcia edukacyjne, artystyczne i sportowe, dostosowane do umiejętności i zainteresowań każdego dziecka.
Przestrzeń Sensoryczna: Dla dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami sensorycznymi, posiadamy specjalną strefę sensoryczną, która pomaga w rozwoju i regulacji sensorycznej.
Darmowe Zajęcia: Dla dzieci niepełnosprawnych zapisanych do naszej placówki, oferujemy zajęcia edukacyjne i terapeutyczne za darmo, aby zapewnić im najlepsze wsparcie w rozwoju.
Nie czekaj! Daj swojemu dziecku szansę na rozwój w Przedszkolu Integracyjnym "EKORAJ." Razem stworzymy jutro pełne kolorów i możliwości!
Tutaj troszczymy się o każde dziecko i wspólnie budujemy lepszą przyszłość!

Nasza misja

Głównym celem naszego przedszkola jest: dziecko w przedszkolu ma być szczęśliwe, a przyjazne środowisko ma mu zapewnić odpowiednią edukację, rozwój jego osobowości,  indywidualnych talentów i jak najlepiej przygotować do późniejszego życia.

Odwiedź nas

e-mail: biuro@przedszkole-ekoraj39.pl